Ugrás a tartalomhoz

Írjon véleményt rólunk a Trustpiloton

Szívesen hallanánk, milyen volt az Ön élménye

A Barista és Espresso számára a kávé több, mint csupán termékek. Szenvedélyről, minőségről és arról szól, hogy minden vásárlónak igazán jó élményt nyújtsunk az első kérdéstől a házhozszállításig és a használatig.

Ha nálunk vásárolt, nagyon örülnénk, ha megosztaná velünk tapasztalatait.

Úgy érezte, hogy ügyfélszolgálatunk jól segítette Önt? A termék megfelelt az elvárásainak? Az egész vásárlási folyamat zökkenőmentes és biztonságos volt? Visszajelzése nagyon fontos számunkra, mert segít megérteni, mit csinálunk jól, és miben lehetünk még jobbak.

Különösen szívesen hallanánk véleményét a következőkről:

  • ügyfélszolgálatunk és támogatásunk
  • a kapott termék minősége
  • az Ön vásárlási élménye nálunk
  • hogyan javíthatnánk még tovább

Minden vélemény, legyen az rövid vagy részletes, segít minket fejlődni. Emellett más vásárlóknak is biztonságosabbá teszi a döntést, amikor nálunk vásárolnak.

Köszönjük, hogy időt szán a visszajelzésre. Elolvassuk, értékeljük, és nagyon hálásak vagyunk, hogy segít nekünk jobbá válni.

Írjon véleményt

Back to top